top of page

Joni De Ceuster

IMG_5532_edited.jpg

 

Hoi hoi,

Welkom op deze pagina van mezelf :-). Ik ben Joni en met heel veel enthousiasme zette ik mijn eerste stappen als psycholoog bij praktijk Villa Vlinder tijdens mijn eindstage van mijn master Klinische Psychologie. Daarom ben ik ontzettend blij dat ik hier nu écht aan mijn carrière als klinisch psycholoog mag bouwen! Villa Vlinder voelt voor mij als een bijzonder warme plek, en dat is precies wat ik erg belangrijk vind in mijn werk als psycholoog: een veilige en huiselijke omgeving waar iedereen lekker zichzelf kan en mag zijn, heerlijk!

 

Mentaal welzijn van kinderen en jongeren ligt me al jaren nauw aan het hart. Al van jongs af aan besefte ik, ook uit eigen ervaring, hoe groot de impact hiervan is  en kan zijn op je eigen leven en dat van de mensen om je heen. Na mijn middelbare schooltijd voelde het voor mij als een logische keuze om psychologie te studeren en om mijn steentje te kunnen bijdragen aan dat mentale welzijn van kinderen en jongeren.

 

Tijdens mijn studies Toegepaste Psychologie en Klinische Psychologie groeide mijn interesse in thema’s zoals rouw, grensoverschrijdend gedrag, zelfontwikkeling, emotieregulatie en nog veel meer. Bij Villa Vlinder ga ik hiermee met veel passie aan de slag, creatief, beeldend, speels en vol vertrouwen. Vooral met kinderen en jongeren (en hun ouders uiteraard) kunnen bij mij terecht, want het is me duidelijk geworden dat daar toch écht mijn hart ligt. Ik verwelkom jullie heel erg graag in onze praktijk, met een grote nieuwgierigheid en een open blik!

 

En zo nieuwsgierig ik ben naar jullie, zo nieuwsgierig zijn jullie misschien ook naar mij, naast mijn werk? Wel, ik ben een echte bezige bij! Ik ben graag omringd door vrienden en hou ervan om mijn dagen te vullen met leuke activiteiten (soms iets té vol, oeps!). Ik geniet van uitstapjes en reizen en probeer zoveel mogelijk in het moment te leven – al lukt me dat natuurlijk niet altijd. Nieuwe uitdagingen ga ik met plezier aan, ook al is het soms met een klein hartje. Ik probeer het leven door een roze bril te bekijken, want ik vind positiviteit een enorm belangrijke eigenschap.

Drie keer per week vind je me ook op het volleybalveld. Daar kan ik mijn hoofd even leegmaken en mij volledig uitleven. Ook heb ik 15 jaar met volle goesting in de Chiro gezeten, wat nog steeds een erg belangrijk plekje in mijn hart heeft en waar ik nu met veel plezier deel uitmaak van het team van de oud-leiding.

 

Ik kijk er enorm naar uit om jullie te ontmoeten en jullie verhalen te ontdekken bij Villa Vlinder :-)

 

Hopelijk tot snel!

Liefs,

Joni

Wanneer 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Aanmelden kan telefonisch of via het invullen van onderstaand contactformulier.

Annuleringen van afspraken minder dan 48u voor de afspraak worden altijd aangerekend tenzij anders afgesproken met de therapeut. 

Tarief

individuele sessie (60 min): 80€

Terugbetaling

elke mutualiteit (vanaf september 2025)

Praktijk Villa Vlinder

Steenbakkerslaan 39 

2300 Turnhout

+32 468 21 82 76 

Aanmelden?

Via de online agenda kan je zelf een kennismakingsgesprek inboeken. 

Andere vragen?

Vul bij voorkeur het contactformulier in.

Telefonisch kan ook, maar we zijn niet altijd telefonisch bereikbaar. Als je iets inspreekt, dan contacteren we je terug van zodra het ons past. 

Algemene voorwaarden

VillaVlinder_RGB.jpg

Bedankt voor je mailtje. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Tip: Check ook je 'ongewenste emails' want soms komt ons antwoord daar terecht.

Liefs,

Dorien en co

bottom of page